Hakkında > Promer
PROMER BİLGİSAYAR VE YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş.
 
1991 Yılında Sayın Ayhan YILDIRIM tarafından kurulmuş olan Promer A.Ş. , 20 yılı aşkın süredir ülkemizde Bilişim hizmetleri ve yine bilişim sektörü için araştırma geliştirme  faaliyetleri gerçekleştirmektedir.Sağlık Bilişimi, Karar Destek Sistemleri, Büyük Veri Yönetimi ve Bilgi Güvenliği alanlarında uzman ekipler ile farklı sektörlerin gelişen ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Promer ailesi aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün güzide firmaları için de Ar-GE hizmetleri sağlamaktadır.
 
  • Sistem Entegrasyon Projeleri 
  • Kurumlara Özgü Yazılım Uygulamaları 
  • Bilgi Güvenliği Hizmetleri
  • Katma Değerli Hizmetler  ve Danışmanlık
 
 sunan Promer ailesinin; “Gelecek için Bugün Farklı Şeyler Yapmak” düşüncesiyle son yıllarda geliştirmiş olduğu ürün ve hizmetlerini pazara sunduğunda beklenilen oldu ; ve Promer ; Bilişim 500 tarafından yapılan değerlendirilmede 2009 yılında Türkiye’nin en fazla büyüyen IT firması ödülüne layık görüldü.
 
Ardından 2010 yılında bu sefer Deloitte tarafından gerçekleştirilen Fast 500 araştırmasında, Promer Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firması Ödülüne layık görülmüştür. İngiltere’de gerçekleştirilen Ödül töreninde de EMEA Bölgesinin 12. Hızlı Büyüyen Teknoloji Firması seçilmiştir.