Ürünler > CORE INSIGHT

Core Insight Enterprise size sürekli ve proaktif olarak kuruluşunuzun en önemli bilgi varlıklarının güvenlik değerlendirmenizi yapmanızı sağlar. Otomatik güvenlik test ve ölçüm çözümüdür. İşletmeniz genelinde web uygulamaları, Ağ güvenlik testleri, Istemci tabanlı testleri verimli bir şekilde güvenlik kontrollerinizi yapma ve doğrulama yapmanızı sağlar.

(*)Bugünden Daha Güvenli Olacaksınız!
İşletme Yöneticileri , Yönetim kurulu üyeleri ve diğer yönetim kademesindeki çalışanlar kuruluşunuzun güvenlik kontrollerinin etkinliği hakkında sürekli gözleri sizde olacaktır. Core Insight Enterprise kuruluşunuzun gerçek zamanlı güvenlik durumu testlerini yaparak size sürekli raporlar sunar. Sonuç olarak , iş riskleri hakkında kesin cevaplar verir ve buda size ihtiyaç duyduğunuz koruma kaynaklarını almak ve zaman içinde güvenlik risk durum değişikliklerini izlemenizi mümkün kılacaktır.
(*)Güvenlik Veri ve İş Riski Arasındaki Boşluğu Kapatacaksınız!
Core Insight Enterprise otomatik olarak Bilişim Teknolojilerindeki önemli riskleri izler. Çözüm kolayca üretilir şu an 10000 sisteme Core insight destek vermektedir. Yapmanız gereken tek şey kuruluşunuzun varlıklarını tanımlamaktadır.
Mali işlemler , çalışmasını denetleyen ve diğer kritik fonksiyonlar için sistemler. Müşteri kayıtları, mali veriler yada hasta bilgileri gibi veritabanları. Kredi kartı numaraları, sosyal güvenlik numaraları ve çalışan kimlik numaraları..
Ve INSIGHT bu spesifik bilgileri elde etmek için gercek zamanlı saldırı metodlarını kullanır. Çözüm olarak bulduğu zayıflıkları size detaylı raporlar halinde sunar.
Core Insight Gerçek zamanlı saldırıları simule ederken 7 aşamalı bir sistem izlemektedir.
 
(*)Gerçek Dünya Saldırılarına Karşı Sisteminizi Test Edeceksiniz!
Güvenli ve kontrollü bir şekilde Core Insight Enterprise'ın sistemleri ve verilere karşı fiili saldırıları taklit yeteneği benzersizdir. Diğer güvenlik çözümlerinin aksine, olası güvenlik açıkları, olayları izlemek veya model tehditlerer karşı tarama çözümü değildir. Proaktif suçluların veri ihlalleri için kritik varlıklarınızın maruz kalabileceği zayıflıkları bulmak ve açığa çıkarmak için aynı saldırı tekniklerini kullanır.
INSIGHT gerçek dünya saldırı teknikleri ile test ve ölçüm sunar
Web Uygulamaları: Sql injection ve blind sql injection saldırıları taklit eder.
Network Sistemleri: İşletim sistemi exploitleri, saldırganların ağ sistemleri üzerinde yetki arttırma ve hizmet aksatma açıkları test eder.
Son kullanıcılar ve End-point Sistemler: e-posta güvenliği bilinci ve phissing saldırısı metodları test eder.
(*)Büyük Ortamlarda Sürekli Olarak Güvenliği Değerlendireceksiniz!
Tam otomatik olarak test ve ölçüm çözümü Core Insight Enterprise Kurumsal ek bir işlem gerektirmeden büyük networklerde iş varlıklarının güvenlik durumunu değerlendirmenizi sağlar. Birkac dakika içinde hassas sistemleri ve verileri güvenlik açıklarınıa karşı yapılandırmaktadır.
Yeni tehditleri ile bir adım önde olun!
INSIGHT kurumsal güvenlik değerlendirmelerini bugün saldırganlar tarafından kullanılan son teknikler kullanarak sağlamaktadır. Tüm test modülleri ayda 20-30 kez güncellenmektedir.
(*)Güvenlik Yapınızı Optimize Edeceksiniz!
Core Insight Enterprise popüler güvenlik çözümleri için bağlayıcı çeşitleri içerir:
Ağ ve Web Güvenlik Tarayıcıları: Tarama sonuçlarını açıkları değerlendirmek için import edebilirsiniz.
Ağ Yönetim Sistemleri: Değerlendirme sağlamak için ağ topolojinizi alır.
SIEM, GRC , DLP ve Yama Yönetim Çözümleri: INSIGHT eşsiz güvenlik yönetim çözümleri arasında veri alışverişi için özel bağlantılar kullanır.